Rexonix s.r.o. je ryze českou společností působící na trhu od roku 2015. Svým zákazníkům nabízí specializované a odborné služby v oblasti IT/ICT s pokrytím celé ČR.
Poskytujeme dodávky, implementaci a následnou podporu jak vlastních SW řešení, tak produktů renomovaných dodavatelů HW a SW.

Společnost Rexonix nabízí technologické řešení pro firmy a instituce v rámci boje s nemocí COVID-19. Měření tělesné teploty zaměstnanců a návštěvníků, nebo např. počítání osob v prostoru za pomoci kamery. Jaké systémy nabízíme, kolik stojí se dozvíte v následujícím článku.

Společně s firmou HIKVISION jsme do základní školy v Říčanech nainstalovali termokameru na automatické měření teploty pro posílení bezpečnosti tamních dětí a ulehčení provozních procesů vedení školy. Více v přiloženém výňatku z Říčanského kurýra.

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám vás informovat, že společnost Rexonix aktuálně získala certifikaci ISO 37001 ANTI-BRIBERY MANAGEMENT SYSTEMS.

Vážení obchodní přátelé,

společnost Rexonix prochází procesem implementace procesů dle ISO 37001 ANTI-BRIBERY MANAGEMENT SYSTEMS. Součástí této normy je i řízení obchodních vztahů, jehož nástrojem je Protikorupční doložka, kterou můžete nalézt zde. Co očekáváme od našich obchodních partnerů můžete nalézt v dokumentu Komunikace k obchodním partnerům Rexonix, který je dostupný zde.

 

Společnost Rexonix nabízí technologické řešení pro firmy a instituce v rámci boje s nemocí COVID-19. Měření tělesné teploty zaměstnanců a návštěvníků za pomoci termální kamery pomáhá odhalovat potenciálně infekční osoby, čímž efektivně eliminuje šíření nákazy mezi zaměstnanci i návštěvníky objektu. Jak systém funguje, kolik stojí a jaké má výhody do budoucna, se dozvíte v následujícím článku.

Vážení obchodní přátelé,

jak jsme vás již informovali, společnost Rexonix prochází procesem implementace procesů dle ISO 37001 ANTI-BRIBERY MANAGEMENT SYSTEMS. Základním vydaným strategickým dokumentem je Deklarace protikorupčního programu. S jejím zněním je možné se seznámit zde.

Rexonix je stále v pohybu. Naše společnost aktuálně získala strategickou certifikaci u společnosti DELL EMC pro rok 2019.

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám vás informovat, že společnost Rexonix se rozhodla k 1.2.2019 zahájit implementaci procesů dle ISO 37001. Jedná se o první mezinárodní protikorupční standard, popisující, jak má vypadat systém opatření k prevenci, detekci a řešení korupce...